
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 32.768 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 kΩ |
| Packaging | Reel |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Drive Level | 1 µW |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
